Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...

Dokąd właściwie jechać na majówkę

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Majówka to znakomita okazja do zasponsorowania sobie pierwszego a'la wakacyjnego wyjazdu. Dla klientów żądnych wrażeń biura podróży przygotowały mnóstwo atrakcyjnych ofert. Każdy może wybrać coś dla siebie – łącznie z wycieczkami zagranicznymi w korzystnych cenach. Pamiętaj jednak, że nie tylko Ty pragniesz uczynić swój wyjazd majowy wyjątkowym, dlatego nie zwlekaj z odwiedzeniem biura podróży. Warto także wcześniej śledzić oferty, aby wybrać najlepiej dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Nie każdy może jednak pozwolić sobie na bardziej kosztowny wyjazd. W takim przypadku rozsądnym wyjściem byłoby poszukiwanie ciekawych ofert na własną rękę. Bardzo dobrym sposobem jest skorzystanie z usług tańszych przewoźników. Oferują nam przeloty tańsze nawet o połowę. Jeśli zależy nam na obniżeniu kosztów wyjazdu zrezygnujmy z pięciogwiazdkowego hotelu na rzecz tańszego. Dosyć odważną i ryzykowną opcją dla osób poszukujących nowych kontaktów jest popularny ostatnio CouchSurfing. Poprzez rejestrację na danej stronie internetowej, istnieje możliwość, żeby bezpłatnie przenocować u osoby w innym kraju.

Nie wszyscy jednak marzą o zagranicznych wojażach. Większość nawet w okresie wakacyjnym wybiera polskie dary natury. Dla wielbicieli polskich zakątków także istnieje wiele interesujących propozycji. Na przykład można zaplanować odwiedzenie tych części Polski, których jeszcze nie widzieliśmy. Ponadto plusem wyboru bardziej nietypowych miejsc urlopowych jest niewielka grupa innych turystów. Jest więc to idealna opcja dla poszukiwaczy wytchnienia.

W przypadku, gdy zależy nam na aktywnym wypoczynku, znakomicie sprawdzą się wycieczki rowerowe. Wystarczy mieć sprawny rower i ustaloną trasę, aby spędzić weekend majowy w sposób przyjemny.