Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...

Magiczne wspomnienia wspaniałych chwil

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Mniej więcej w połowie lat 90. absolutnym hitem było filmowanie imprez. Obowiązkowym wyposażeniem prawie każdego domu musiał być odtwarzacz VHS i kamera. Każdy chyba pamięta, jak przy wszelkich rodzinnych wydarzeniach takich jak chrzciny, pierwsze komunie święte, wesela czy zabawy karnawałowe, tato lub wujek chodzili na ramieniu z wielkim czarnym pudłem, które śledziło każdy ruch. To co trzeba było zrobić w następnej kolejności, to przegranie na kasetę i dodanie do rodzinnej kolekcji filmowej.

Minęła ponad dekada, technologia poszła daleko do przodu, kamery dziś używanesą tak małe, że mogą zmieścić się do kieszeni, a kasety zostały wyparte płytami DVD. My z kolei idziemy do piwnicy, otwieramy stare pudła i widzimy, że używane niegdyś kasety tworzą pokaźną piramidę. Ogarnia nas nagle poczucie tęsknoty za starymi czasami i chętnie obejrzelibyśmy swoje pierwsze kroki. Problem jednak w tym, że stary odtwarzacz video już jakiś czas temu znalazł się na śmietniku.

Na szczęście nie oznacza to koniec naszych marzeń o powrocie do przeszłości. Technologia pomimo tego, że zmieniła sposób zapisu rodzinnych imprez dała od siebie coś jeszcze. A mianowicie przegrywanie kaset na DVD. Cała procedura nie jest skomplikowana, a także nie jest kosztowna. Zresztą jeśli mówimy o możliwości skorzystania z opcji, która przeniesie nas w czasie do chwil dzieciństwa, pieniądze nie są ważne. Najważniejsze są wspomnienia.