Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...

Zarabianie na Pizzy

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Rynek Pizzerii jest jedną z najbardziej dochodowych branż w historii. Ludzie mylą ją z Fast Foodami, ale należy obie te dziedziny gastronomi rozróżniać. Kto by sądził, że okrągły drożdżowy placek z kilkoma dodatkami będzie takim sukcesem.

Pomimo często spotykanym opiniom Pizza nie musiała zostać odkryta na terenie Italii, jednak z całą pewnością to Włochom należą się podziękowania za jej rozpowszechnienie na całym świecie. Konsumenci twierdzą, że pierwsza Pizza została odkryta na terenie Grecji! W dniu dzisiejszym włoskie restauracje są zastępowane przez amerykańskie restauracje podobne do Pizza Hut, jednak, co należy pochwalić, sieci te wcale nie funkcjonują na zasadach Fast Food. Wynika to z tego, że dobrej Pizzy nie da się przyrządzić szybko i definitywnie nie nadaje się do spożywania w pośpiechu. Największą siecią Pizzeri na terenie Polski jest na chwilę obecną DaGrasso. Także rozpoznawalnymi markami są także będąca w posiadaniu AmRestu Pizza Hut oraz Telepizza jak i Dominium Pizza.

Warto zwrócić uwagę, że żadna z wymienionych powyżej firm nie jest firmą tradycyjnie włoską! Prawdziwa włoska Pizza nie może pochwalić się tak znaczącą popularnością ze względu na nieco inne cechy, zwłaszcza pulchność ciasta. Cieńsze ciasto nie spodobało się za oceanem, stąd sukcesy zdobywają przedsiębiorstwa mające w ofercie pizze grube, posiadając w ofercie cienkie tylko jako dodatek bądź specjalnie dla koneserów.