Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 306/308.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę wykonanie ścianek działowych z lekkich bloczków - Kraków

nr 462618 skierowane do usługodawców z województwa: małopolskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Proponuję współpracę przy pracach murowych w niedużym budynku mieszkalnym pięciokondygnacyjnym podzielonego w taki sposób, że można sobie wybrać zakres od 500m2 wzwyż. Czas na pracę jest do końca czerwca. Nie jest to wyżyłowany termin. Bloczki są lekkie i mają wymiary 60x25cm, a więc ich układanie na kleju przy pomocy grzebienie jest proste i szybkie. Przecina się je lekko nawet ręczną piłką. Nie ma transportu materiału ręcznego. Od tego jest żuraw i paleciak. Moja propozycja współpracy wiąże się z faktem, że posiadam kilka budów, a pozyskałem nowe zlecenie w zakresie robót murowych i chętnie odstąpię część prac, a najchętniej zawiążę stałą współpracę. Budowy na których wykonuję roboty murowe, są realizowane dla stałych inwestorów i zarazem pewnych płatników. Nie wymagam cudów i nie robię problemów przy odbiorach, dlatego nawet czteroosobowa ekipa znajdzie zajęcie i godne wynagrodzenie. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ